Miraysan 2019
Telefon Numaramız
+90 (216) 410 3838
Mail Adresimiz
bilgi@miraysan.com.tr
Adresimiz

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Metropol İstanbul A2 blok 2E/322 ATAŞEHİR / İSTANBUL

Bize Ulaşın

Hayatın her alanında firma seçiminin gelişigüzel yapılmaması gerekiyor. Kereste firması seçerken de aynı özeni göstermekte fayda var. Öncelikle kereste firmasının yeterli ekipman ve donanıma sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü kesim hizmetlerinde ekipman ve teknolojik donanım, sunulan hizmetin kalitesinde de belirleyici bir unsura dönüşüyor.

Profesyonel bir bakış açısı ve deneyim firma seçiminde dikkat etmeniz gereken diğer unsurlar olarak karşımıza çıkıyor. Ağaçları ve malzemeleri tanımak, sektördeki derin tecrübeler ile mümkün olabilir. Bu nedenle tecrübe sahibi olan firmalardan daha kaliteli bir hizmet ve daha kaliteli bir materyal satın alma şansınız doğar.

Kereste Firmasından Bu Hizmetleri Alabilmelisiniz!

Kereste buharlama ve kurutma hizmeti de alabileceğiniz bir firmaya yönelmenizde fayda olacak. Vakum ve konvansiyonel kurutma hizmetleri materyale zarar vermeden buharlama ve kurutma çalışması yapılmasına olanak tanıyor. Ahşap malzemenin kalite kaybına uğramasını engelliyor. İşte bu nedenle ileri teknoloji gerektiren bu hizmetleri de talep edebileceğiniz firmalara yönelmenizde fayda var. Elbette ihtiyacınıza yönelik hizmet sunabilecek firmaları tercih etmeniz de gerekir.

Masif ahşap panel ve parça üretimi yapan firmalardan çoklu dilme, budak ayırma gibi çalışmalar da talep edebilirsiniz. Lamine masif ahşap parça üretimi gibi seçenekler sunan firmalar beklentilerinize çok daha uygun bir hizmet almanızı sağlar. Optimizasyonlu panel ebatlama, CNC delme ve freze hizmetleri gibi farklı hizmetlerden faydalanmak için doğru adrestesiniz. Miraysan olarak kereste firması seçiminde en doğru adres olduğumuzu belirtmek isteriz.