HAKKIMIZDA

MİRAYSAN KERESTE ve ORMAN ÜRÜNLERİ ÜRETİM SANAYİ

Firmamız  1990 Yılında orman ürünleri toptan ticaretiyle iş hayatına  başlamıştır. 2005 yılında faaliyetlerini Uluslararası alana taşıyarak birçok ülkede irtibat ofisleri, depo, dağıtım merkezleri ve bayiilikler oluşturarak çalışmalarına devam etmiştir. Üreticilikteki yüksek tecrübesi, pazarlama alanındaki profesyonel ekibiyle birlikte Uluslararası alanda sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir. 20 bin m2 alanda son teknoloji modern endüstri standartlarındaki makine ve üretim teknikleriyle panel, lambri, CNC işlenmiş kereste ve inşaatlık kereste üretimi yapmaktadır. 

Hedefimiz: Bünyemizde üretmiş olduğumuz ve hizmet verdiğimiz ürünlerde müşterilerimize sunmuş olduğumuz satış öncesi ve satış sonrası profesyonel hizmetleri en üst seviyede tutarak katma değer sağlayabilmek ve uzun vadeli işbirliği ile başarıya birlikte ulaşmaktır.

Politikamız: Müşterilerimize maksimum faydayı sağlayacak ürünler geliştirerek, bu ürünleri üreterek güvenilir ve çözüm odaklı çalışmaktır. Firmamız; Başarının ve geleceği teminat altına almanın, çalışanlarının katkısı ile yaptığı işlerin kaliteli olmasına bağlı olduğunun bilincindedir. 
Bu bilinçle, etkin iletişim ve eğitim olanakları sunarak, tüm çalışanların sürekli gelişimlerini desteklemektedir. Firmamızın Ürünleri ISO, TSE ve Uluslararası Kalite Belgeleri ile tescillenmiştir.